• ZSilkroad | 100 Cap - Only CH - Free Silk | Gelecek Güncelleme Detayları!
  • ZSilkroad |100 Cap CH|Drop System|OldSchool|FreeSilk|BA/JOB |16.03.2018
    Hiç yeni etkinlik yok

12 Ziyaretci Mesajı

1. Cevapla
      Düzenleme yapılabilir. PWP Eventleri çok yakında. :)
    2. Cevapla
      Merak etmeyin, güncelleme geldikten sonra yapılacak etkinliklerimiz var. :) Yeterli katılım için sadece bekledik. :) Güncelleme sonrası daha güzel şeyler olacak. :)
    3. BEN O AN ÖYLESİNE YAZIYIM DEDİM BELKİ DÖNERSİNİZ DİE ANINDA DÖNÜŞ YAPTINIZ TEŞEKKÜRLER bir ricam olucaktı serverda illa sun set sun silah fb itemlerim beklicez zevki çıkmıyor pwp etkinlikleri olsun kazanana zenitking rütbesi felan güzel olmazmı
    4. Cevapla
      Sorununuzu dün bizzat gelerek çözdük? Doğru mudur? :)
    5. Cevapla
      Bu konuda fiyatlar tamamen bizim tarafımızdan ayarlanmadı. Büyük bir servere göre ayarlandı. O yüzden kimseden bir şikayet gelmedi sizden başka. Sizi ne kadar haklı bulsam da para yatıran kişilere haksizlik olacağını düşünüyorum. Şuan da mevcut bir kampanyamız mevcut. Silk fiyatlarımız bir çok servere göre çok daha uygun. Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz bundan mutluluk duyuyoruz. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir. Bu konu da size yardımcı olamadığım için gerçekten üzgünüm.
    6. Böyle gmye can feda :) 160. ağda yaptım görevi
    7. Cevapla
      Bir inceleyelim sorununuzu, gerekli görüldüğü takdirde Pazartesi düzeltilme yapılmış olur. :)
    8. Cevapla
      Dikkate alınacaktır, merak etmeyin. :)
    9. Cevapla
      Bahsettiğiniz meseleleri inceleyelim, dediğim gibi alternatif çözümler üretmekten yanayız. :)

Elixir sorunu yok aslında, zira bize gelip Elixir stack arttirmamizi isteyen kişiler var :) Düşünün koyacak yer bulamıyorlar heralde. :)
    10. Cevapla
      Merhaba değerli oyuncumuz,
      Bu durum bir kaç büyük serverde de böyle, haklı olabilirsiniz illaki fakat şimdi bu fiyat üzerinden alınan dressler mevcut. Fiyat değişimi yaparsak sizce de haksızlık olmayacak mı?

Alternatif olarak yeni birşeyler düşünülecek.^^
    Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 12
    kaany1635 Hakkinda

Temel Bilgiler

İstatistik

Mesaj adeti
    Mesaj adeti
    2
    Günlük Ortalama Mesajlar
    0.01
    Ziyaretci Mesajı
    Toplam Mesaj